31 Temmuz 2013 Çarşamba

Bebeğim Aztec!

Selam beybiler. Tatilim güzel ve hızlı geçiyor benim, umarım sizin de öyledir. Tatil telaşından bloga yazı koyamadım baya zamandır, şimdi bomba gibi karşınızdayım vuhuvv!! Böyle söyleyince acayip müthiş bi' şey yazıcam gibi oldu ama işte normal ordinary (ingilizce bilgimizi konuşturalım volbilmemkaç) Neyran, normal ordinary yazı. Ama emek verdiğim türlerden, öylesine bakıp geçmeyin okuyun şu sıcakta bu yazıyı yazarken terlemekten 75 kilo verdim ben, emeğe saygı yavrularım.

Başlayalım o zaman. Konumuz aztec, başlıktan da anlaşıldığı üzere. Yazıyı yazmakta biraz geciktim sanki ama olsun, geç olsun güç olmasın. Gerçi yine güç oldu, eridim gittim bi yazı yazıcam diye. Yaz daha bitmedi bu yüzden "hoff şımdi mi yazılır bu yazııaaa"larınızı kabul etmiyorum.

 Ya ben çok seviyorum bu şekil şukulları. (Aghuhsdf, işte mahallenizin moda yazarı) Çok tatlı bence. Şimdi şey olayı da var ya, şortun bir kısmına bu tarz desenler, bir kısmı normal. Fotoğraflardaki gibi işte. En güzel oyle oluyo bence aztec şortlarda, tüm şort aztec desenliyken biraz riskli.
 Ya hepsi birbirinden güzel, yerim. Aztec süper bi şey ya. Alın, giyin arkadaşlar. Bunu giydikten sonra altınıza fazlasıyla sade bi şort çekin, yine gayet şık, gayet fazlaya kaçmamış şekilde süslü olursunuz. Ben çok sevdim. Şu büyük fotoğraftakileri özellikle. Kot ceketle falan da fıstık gibi duruyor.
 E aztec tabii elbiselerde de müthiş olacak, ne olacaktı?? Öykü diye yakın bi arkadaşımda da var bu tarz bi elbise, çok güzel. Görsem kapıcam ama bu sıcakta alışverişe çıkıp gezsem eve dönmeden erir kalırım oralarda, insanlar zalim, üstüme basıp geçerler... (Bir Türk kızı olayı, her şeyi Türk dizilerindeki fakir genç repliğiyle tamamlamak) (Ya da Türk kızı olayı değil bu, bende bi sorun var) (Konumuza dönelim bence ahuhsdgs)
 Allah yarebbi ya, ne güzel şeysin sen aztec! Senin baban şekerci mi yavrum? Sıcaktan bedenim hala erimemiş olabilir ama beynim erimiş benim galiba. Ama çok güzeller, napalım. Bol etekler değil de darlar müthiş ya, kışın bu aztec eteklerin üstüne düz siyah bi şey giyip, bi kolye takıp, üstüne de deri ceketini giyip bitireceksin işi. Etek götürür zaten olayı. Çok güzeller, çok!
 Bilen bilir, ben tayt hastasıyım. Bu taytlara da öldüm bittim şuan. Hepsi nasıl güzel ya. Geyikli ve aztecli taytlardan güzel olanlar da gayet vardı ama çok muhabbet oldu ondan, giyilmez artık. Mümkünse geyiksiz aztec taytı bulalım kızlar, ve allah aşkına güzel şöyle edebimizle giyelim, superman t-shirtünün altına bu taytları geçirip çıkmayalım (ya da çıkmayın) da geyikli tayt olayına dönmesin. Lütfen ya, düzgünce giyelim bu bebekleri.
 Bu çantalardan henüz İzmir'de göremedim,ya da hatırlamıyorum. Diğer şehirleri bilemem tabii. İzmir'de gören varsa da buradan yorum yapsın, bana mesaj atsın, ne bileyim ulaşsın biz de rahat edelim. İlk bulduğum yerde almak istiyorum, çok güzeller. Buralardan bulamazsam yolumuz yine ebayden geçecek, hayırlısı...
 Büstiyerlerde de müthiş ya, büstiyeri giy, altına abartmaya gerek yok tek renk sade bi yüksek bel etek giy, yine gayet şık, dikkat çekici olursun. Bu özelliği güzel aztecin, ama olayı anlamamış insanların eline geçerse felaket de olabilir bu özellik yüzünden. Size kalmış beybiler, güzel kombin yapın herkes hayran kalsın, kötü kombin yapın aztec geyikli tayt gibi bi şey olup çıksın. (Olmasın tabi, oturur ağlarım)
 Daha tatile çıkmamış olanlar varsa, gitmeden önce bu tarz bi bikini alabilirler bence. Çok tatlı duruyor. Ay yazıda ne çok "tatlı" kelimesini kullandım. Napayım duramıyorum, çok tatlı çünkü. Bi şey çok tatlıysa o şey çok tatlıdır ve çok tatlı olduğunu söylememiz gerekir arkadaşlar. Bilinçlenelim.
 Spor ayakkabılarda aztec müthiş. Bu örneklerde Toms, Vans ve Converse var, başka örnekler bulamadım. Ama süper değiller mi? En güzel vanslarda duruyor bence. Beyaz converse'im vans'ım falan olsa alıcam keçeli kalemimi, yapıcam şöyle. İsteyen deneyebilir bence, düzgün yapabilirseniz sonuç süper olur.
 Ve tabii ki tırnaklarda aztec! Şu nail art'ı yapabilenlere çok özeniyorum, ben yapamam hiç. Çok güzel duruyor ama, kendiniz yapabiliyorsanız kesinlikle yapın, yaptırabiliyorsanız birine yaptırın. Şahsen ben yakın bi arkadaşıma yaptırmayı planlıyorum şuan, ehe ehe. (Özge, okuyosan mesajı al :)))) )
Ve son olarak telefon kapları. Çok, çok, çok güzeller. Beyaz bi telefon kabı alıp kendiniz boyayabilirsiniz bu şekilde, "hazırı yok mu ne uğraşıyoruz" derseniz haklısınız tamam ama insanın kendi yaptığı şey çok daha güzel oluyor, ayrıca her telefon için bu tarz kaplar yok. Eğer kendi telefonunuz için bulamazsanız önerimi deneyebilirsiniz.

Dediğim gibi, uğraştığım bi yazı oldu, ama severek yazdım. Umarım siz de severek okumuşsunuzdur. Bir dahaki yazımda görüşmek üzere.

Bi saniye, son paragrafımı okudum da bu ne?? Yazının sonunda yorulmuşum da "babaanne al şu yazıyı bitiriver" demişim gibi. Ahahahah, güldüm ya. Çok saçmaladığım bi yazı olsa da, yazarken zorlansam da, çok eğlendim. Siz de eğleneceksiniz, yok öyle!!

Hadi kendinize iyi bakın. Güneş kremini iyi sürün sonra yanık olmayın. Bu da anne bitirişi oldu, bi Neyran bitirişi yapamadım.

Hadi bye sjdkgdj

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder