2 Kasım 2012 Cuma

Piercing Severler, Toplaşın!

Selam baylar bayanlar, bugünkü yazımda bazılarının çok sevdiği, bazılarınınsa hiç sevmediği bir şeyden bahsetmek istiyorum. Şahsen ben çok severim, bu yüzden bu konuda yazmak istedim ve araştırırken de yazarken de hiç sıkılmadım. Artık takı mı denir, ne denir bilemem. Evet, konumuz piercingler hakkında. Durun durun, sayfayı terk etmeyin hemen. Okuyun, fikir sahibi olun en azından. Piercing severlerse zaten bu yazıyı sevecekler eminim.

 Bu yazıya burna takılan halka piercingle başlayalım dedim. Genel olarak kızlarımız hızmayı tercih ederken, bazıları da böyle halka olanları tercih ediyor. Piercing yaptırmak isteyen biriyseniz benim önerim burnunuza böyle bir şey yaptırmanız; tabii artık karar size kalmış. En sevdiğim, ve en çok istediğim piercing modeli bu şahsen.

 İkinci piercing modelimiz yine burna yapılan bir model. Hangi yüz şekline, nasıl bir burna yakışır bilmem ama yakışana yakışırken, yakışmayanın yüzüne bakılmıyor. Mesela Hayley Williams’da çok tatlı durmuşken, ben yaptırsam eblek eblek kalırdı. Gerçi bu modeli hiç sevmiyorum ben, yakışsa da yakışmasa da yaptırmayı tercih etmezdim. Ama herkesin isteğine kalmış bir durum, bu yüzden karışmak bize hiç mi hiç düşmez.
 Üçüncü modelimiz kaşa yapılan model. Benim de sevdiğim bir modeldir, ama sevmeyen yine sevmez; sevdiremeyiz. Tek kaşını kaldırabilen insanlar o kaşlarına böyle piercing taktırırlarsa çok karizmatik olur. Erkeklere en çok yakışan piercing modeli bu bence; ve genel olarak en çok gördüğümüz modellerden zaten.

 Ve son olarak bu da dudağa yapılan piercing modeli.  Dudağın ortasına, üstüne, altına, sağına, soluna, aynı anda birkaç yerine falan filan. Açıkçası bence bu model güzel değil ve kullanışsız; ama tabii ki herkesin kendi zevki ve kararı olduğu için bana söz düşmüyor yine ve yine. 

Ve son olarak piercing sevdasını abartıp açıkta kalan her yerine piercing yaptıran ablalarımızdan iki örnek. Bunlardan daha çook var, ama sanırım bu iki örnek imana gelmeye yeterli. Piercing yazım da bu kadardı. Gerçekten yaptırmak istiyorsanız iyi araştırın, hijyene dikkat eden bir yerlerde yaptırmaya çalışın ve yaptırdıktan sonra siz de hijyene dikkat edin.  Kulak deldirmek, küpe takmak gibi bir olay değil çünkü bu. 

Bi dahaki yazımda görüşmek üzere, bu sefer herkese hitap eden bir yazıyla gelmeye çalışacağım söz :P

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder